UK: Розглянуто можливість активізації процесу самовиховання у студентів фізкультурних ВНЗ на засадах розвитку психологічної стійкості особистості, що підвищить ефективність їхньої майбутньої професійної діяльності з формування фізичної культури та вирішення завдань ресурсної забезпеченості як окремої людини, так і населення загалом. EN: The article considers the possibility of activating the process of self-education of students of physical education universities on the basis of the development of psychological stability of the individual, which will increase the effectiveness of their future professional activity in the formation of physical culture and solving the problems of resource provision of both individuals and the population as a whole.

Мицкан Т. Психологічна стійкість особистості як основа активізації самовиховання студентів факультету фізичного виховання. Фізична культура і спорт: традиції, досвід, інновації : Матеріали II Всеукр. науково-практ. конф., м. Запоріжжя, 14 березня 2024 р. – Запоріжжя, 2024. – С. 148–153.

psychological stability of the individual, personal potential of a graduate of the Faculty of Physical Education, activation of the process of self-education, психологічна стійкість особистості, особистісний потенціал випускника факультету фізичного виховання, активізація процесу самовиховання