Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Теорія механізмів і машин» для студентів денної форми навчання спеціальності 131 «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування», 133 «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»

UK: Представлено матеріал зі структурного та кінематичного аналізу механізмів. Викладено короткі теоретичні відомості та приклади рішення задач. Наведені варіанти трьох типів задач для виконання розрахунково-графічних завдань. EN: The material on the design of a typical drive mechanism for driving various machines is presented. The main stages of calculation for choosing an engine with optimal parameters are outlined.

Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Теорія механізмів і машин» для студентів денної форми навчання спеціальностей 131 «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування», 133 «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» / Укл.: Кружнова С.Ю., Фурсіна А. Д. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 23 с.

теорія механізмів і машин, структурний аналіз механізмів, кінематичний аналіз механізмів, theory of mechanisms and machines, Structural analysis of mechanisms, kinematic analysis of mechanisms