UK: Розглянуті питання організації самостійної роботи здобувачів освіти під час вивчення дисциплін в галузі цивільної безпеки під час дистанційного навчання EN: The issues of organization of independent work of students while studying disciplines in the field of civil security during distance learning are considered RU: Рассмотрены вопросы организации самостоятельной работы студентов при изучении дисциплин в области гражданской безопасности при дистанционном обучении

Методичні вказівки до самостійної роботи під час дистанційного навчання з дисциплін «Безпека життєдіяльності фахівця з основами охорони праці», «Захист життєвого середовища перебування людини та охорона праці», «Захист здоров’я та життя людини з основами охорони праці», «Цивільний захист і охорона праці в галузі», «Безпека праці на підприємствах, в установах і організаціях та цивільна безпека», «Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека» : для студентів усіх спеціальностей та форм навчання / Укл. : О.Л. Скуйбіда – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 34 с.

Дистанційне навчання, Змішане навчання, Синхронний режим, Асинхронний режим, Distance Learning, Blended learning, Synchronous mode, Asynchronous mode, Дистанционное обучение, Смешанное обучение, Синхронный режим, Асинхронный режим