UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до проходження педагогічної практики студентів EN: The methodical recommendations and instructions for the pedagogical practice of students have been proposed RU: Приведены методические рекомендации и указания для прохождения педагогической практики студентов

Методичні вказівки до проходження педагогічної практики студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації "Електричні та електронні апарати", "Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв" для усіх форм навчання. / уклад.: Л. С. Скрупська, О. В. Близняков - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018.- 6 с.

педагогічна практика, навчальний процес, програма, педагогічний колектив, звіт, teaching practice, educational process, program, pedagogical collective, report, педагогическая практика, учебный процесс, программа, педагогический коллектив, отчёт