Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Комп’ютерна логіка" для студентів спеціальності 123 "Комп’ютерна інженерія" всіх форм навчання. Частина 1

UK: Наведені методичні матеріали та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерна логіка», ч.1 (Комбінаційні схеми) EN: The methodical materials and instructions for performing of laboratory works on discipline "Computer Logic", р.1 (Combination schemes) RU: Приведены методические материалы и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине «Компьютерная логика», ч.1 (Комбинационные схемы)

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Комп’ютерна логіка" для студентів спеціальності 123 "Комп’ютерна інженерія" всіх форм навчання, частина 1 / уклад.: С. С. Грушко, М. П. Проскурін - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 42 с..

булева функція, базис, комбінаційна схема, таблиця істинності, vhdl, activehdl, boolean function, basis, combination scheme, truth table, булева функция, комбинационная схема, таблица истинности