Практичні заняття та самостійна робота з дисципліни “Практичний курс основної іноземної мови (англійської)”

UK: Наведені методичні вказівки до проведення практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни “Практичний курс основної іноземної мови (англійської)” EN: Methodical instructions to practical classes and self study on discipline "Practical course of the English language" RU: Приведены методические указания к проведению практических занятий и выполнению самостоятельной работы по дисциплине "Практический курс основного иностранного языка (английского)”

Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни “Практичний курс основної іноземної мови (англійської)” для студентів V курсу спеціальності „Переклад” усіх форм навчання. Частина 2 / уклад. М. О. Кузнецова. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 50 с.

засоби масової інформації, телебачення, реклама, обізнаність у цифрових засобах комунікації, mass media, television, advertising, digital literacy, средства массовой информации, телевидение, реклама, цифровая грамотность