Інтелектуальна система управління платним паркуванням з комп’ютерним зором

UK: В умовах сучасних міст, де ефективне управління паркуванням має ключове значення для зниження транспортних проблем і підвищення комфорту міського середовища, розробка інтелектуальних систем управління платним паркуванням стає дедалі актуальнішою. Ці системи не тільки спрощують процес управління паркувальними місцями, а й сприяють оптимізації міського руху, скороченню часу, що витрачається на пошук вільного місця, а також зменшенню забруднення навколишнього середовища. Інтеграція з наявною інфраструктурою та застосування сучасних апаратних й програмних технологій, зокрема комп'ютерного зору, робить такі системи гнучкими та економічно вигідними. EN: In the conditions of modern cities, where effective parking management is of key importance for reducing traffic problems and increasing the comfort of the urban environment, the development of intelligent paid parking management systems is becoming more and more relevant. These systems not only simplify the process of managing parking spaces, but also contribute to the optimization of city traffic, reducing the time spent searching for a free space, as well as reducing environmental pollution. Integration with the existing infrastructure and the use of modern hardware and software technologies, in particular computer vision, makes such systems flexible and cost-effective.

Трубчина Д.В. Інтелектуальна система управління платним паркуванням з комп’ютерним зором: магістерська робота, спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія / Д.В. Трубчина – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 65 c.

Administrative program, Computer vision, Parking, Парковка, Компьютерний зір, Адміністративна программа