Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Системне програмування» Частина 1

UK: Наведено рекомендації та завдання для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Системне програмування» EN: The methodical recommendations for test on discipline " System Programming ". RU: Приведены методические рекомендации по выполнению контрольных работ по дисциплине «Системное программирование»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Системне програмування» для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» за освітніми програмами «Комп’ютерні системи та мережі» та «Спеціалізовані комп’ютерні системи» для всіх форм навчання. Частина 1 / А. В.Тіменко, М. М. Хохлов – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 26 с.

комп'ютерні системи, процес, потік, MUTEX, FUTEX, computer systems, process, flow, MUTEX, FUTEX, компьютерные системы, процесс, поток, MUTEX, FUTEX