Розмірні ефекти у Ван-дер-ваальсівській взаємодії металевих наноструктур

UK: Робота носить фундаментальний характер, проте деякі її результати можуть бути використані для удосконалення технологій одержання наночастинок і композитів на їх основі. Досліджено вплив розміру наночастинок і відстані між ними на характеристики вандерваальсівської між металевими наночастинками. EN: The work is fundamental, but some of its results can be used to improve the technologies for producing nanoparticles and composites based on them. The effect of the size of nanoparticles and the distance between them on the characteristics of the van der Waals between metal nanoparticles has been investigated. RU: Работа носит фундаментальный характер, однако некоторые ее результаты могут быть использованы для совершенствования технологий получения наночастиц и композитов на их основе. Исследовано влияние размера наночастиц и расстояния между ними на характеристики вандерваальсивськои между металлическими наночастицами.

Чиглашвілі С. І. Розмірні ефекти у Ван-дер-ваальсівській взаємодії металевих наноструктур: магістерська робота / С. І. Чиглашвілі – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 74 с.

Металеві наночастинки, Параметр гамакера, Взаємодія Ван-Дер-Ваальса, Metal nanoparticles, Hammock parameter, Van der Waals interaction, Металлические наночастицы, Параметр гамакера, Взаимодействие Ван-дер-Ваальса