UK: Питання оцінки конкурентоспроможності машинобудівного підприємства як важливої частини стратегічного управління. Особливості, підходи та чинники щодо оцінки конкурентоспроможності машинобудівного підприємства. Визначення місця оцінки конкурентоспроможності машинобудівного підприємства в стратегічному управлінні. EN: The issue of assessing the competitiveness of a machine-building enterprise as an important part of strategic management. Features, approaches and factors for evaluating the competitiveness of a machine-building enterprise. Determining the place of assessment of competitiveness of machine-building enterprise in strategic management. RU: Вопрос оценки конкурентоспособности машиностроительного предприятия как важной части стратегического управления. Особенности, подходы и факторы в оценке конкурентоспособности машиностроительного предприятия. Определения оценки конкурентоспособности машиностроительного предприятия в стратегическом управлении.

Тесленок І. М. Оцінка конкурентоспроможності підприємства та її місце в стратегічному управлінні машинобудівного підприємства / І. М. Тесленок, Є. В. Широколобов // VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція. Економіка і управління в умовах глобалізації, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (467). 2019. - C. 344-348.

enterprise competitiveness, enterprise competitiveness management, assessment of enterprise competitiveness management, strategic management, конкурентоспроможність підприємства, управління конкурентоспроможністю підприємства, оцінка управління конкурентоспроможністю підприємства, стратегічне управління, конкурентоспособность предприятия, управление конкурентоспособностью предприятия, оценка управления конкурентоспособностью предприятия, стратегическое управление