Сучасні технології в оздоровчій діяльності. Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених, м. Запоріжжя, 3 березня 2023 року

Authors

UK: Збірник містить тези доповідей студентів та молодих вчених спеціальностей 227 Фізична терапія, ерготерапія та 017 Фізична культура та спорт. В розміщених матеріалах відображено широкий спектр тематики наукових досліджень медичної та педагогічної сфер, наведено результати досліджень з діагностики, лікування, реабілітації, фізичного виховання та спорту. Збірник розраховано на широкий загал дослідників та науковців в галузі фізичної терапії та ерготерапії, а також фізичної, реабілітаційної, спортивної медицини, фізичного виховання та спорту. EN: The collection contains abstracts of students and young scientists majoring in 227 Physical Therapy, Ergotherapy and 017 Physical Culture and Sports. The published materials reflect a wide range of topics of scientific research in the medical and pedagogical fields, present the results of research on diagnosis, treatment, rehabilitation, physical education and sports. The collection is intended for a wide range of researchers and scientists in the field of physical therapy and ergotherapy, as well as physical, rehabilitation, sports medicine, physical education and sports.

Сучасні технології в оздоровчій діяльності. Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених, м. Запоріжжя, 3 березня 2023 р. [Електронний ресурс] / Редкол.: О.М. Бурка, Л.В. Шуба. Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 249 с. – 1 електрон. опт. диск (DVDROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

physical therapy, ergotherapy, health, rehabilitation, фізична терапія, ерготерапія, здоров’я, реабілітація