Виконання розділу «Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях» в магістерських дипломних роботах (проектах)

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання розділу «Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях» в магістерських дипломних роботах (проектах) EN: Methodical recommendations and guidance are given for the execution of the «Labor protection and safety in emergency situations» section in diploma works (projects) of masters RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению раздела «Охрана труда и безопасность в чрезвычайных ситуациях» в магистерских дипломных работах (проектах)

Методичні вказівки до виконання розділу «Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях» у дипломних роботах студентів освітнього ступеню «Магістр» та освітніми програмами: Інженерія програмного забезпечення спеціальності 121: Інженерія програмного забезпечення; Системи штучного інтелекту спеціальності 122: Комп’ютерні науки; Комп’ютерні системи та мережі спеціальності 123: Комп’ютерна інженерія; Спеціалізовані комп’ютерні системи спеціальності 123: Комп’ютерна інженерія; Інтелектуальні технології та прийняття рішень в складних системах спеціальності 124: Системний аналіз для усіх форм навчання / Укл.: О.В. Коробко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 28 с.

потенційні небезпеки, небезпечний фактор, засоби захисту, potential hazards, hazard, protective means, потенциальные опасности, опасный фактор, средства защиты