Authors

UK: Зібрані тези доповідей, заслуханих на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції на базі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Збірка відображає широкий спектр наукових досліджень в галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Збірка розрахована на широкий загал дослідників та науковців. EN: The abstracts of the reports considered at the II International scientific-practical conference on the basis of the department of Entrepreneurship, trade and exchange activity are collected. The collection is designed for a wide range of researchers and scientists. RU: Собраны тезисы докладов, заслушанных на II Международной научно-практической конференции на базе кафедры предпринимательства, торговли и биржевой деятельности. Сборник отражает широкий спектр научных исследований в области предпринимательства, торговли и биржевой деятельности. Сборник рассчитан на широкий круг исследователей и ученых.

Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Запоріжжя, 13-14 травня 2021 року [Електронний ресурс] / Редкол.: А. М. Ткаченко (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. экрану. – 391 с.

Entrepreneurship, stakeholder approach, energy management, anti-crisis management, competitiveness, startup, підприємництво, стейкхолдер-підхід, енергоменеджмент, антикризове управління, конкурентоспроможність, стартап, предпринимательство, стейкхолдер-подход, энергоменеджмент, антикризисное управление, конкурентоспособность, cтартап