Покращення загальної фізичної підготовленості спортсменів рукопашного бою засобами крос фіту.

UK: Розглянуто кросфіт, як систему інтервальних тренувань з високою інтенсивністю; визначено анатомо-фізіологічні і психологічні особливості викладання рукопашного бою спортсменам середнього та старшого шкільного віку; розглянуто особливості організації секції рукопашного бою на основі принципів, прийомів та методів кросфіту. Проведений аналіз функціонального стану, фізичної підготовленості та антропометричних показників спортсменів рукопашників на початку експерименту; розроблено експериментальну програму та проведено аналіз фізичної підготовленості та мотиваційного рівню спортсменів рукопашників по завершенню дослідження. EN: Considered crossfit as a system of interval training with high intensity; the anatomical, physiological and psychological features of teaching hand-to-hand combat to athletes of middle and high school age are determined; the peculiarities of the organization of the hand-to-hand combat section based on the principles, techniques and methods of crossfit are considered. An analysis of the functional state, physical fitness and anthropometric indicators of hand-to-hand athletes at the beginning of the experiment was carried out; an experimental program was developed and an analysis of the physical fitness and motivational level of hand-to-hand athletes at the end of the study was carried out.

Павелко З.С. Покращення загальної фізичної підготовленості спортсменів рукопашного бою засобами крос фіту: магістерська робота / З.С. Павелко – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. –89 с.

Рукопашний бій, Кросфіт, Функціональний стан, Антропометричні показники, Hand-to-hand combat, Crossfit, Functional condition, Anthropometric indicators