UK: Робота носить рекомендаціний характер, деякі результати можуть бути використані для розрахунку заміни засобів вимірювальної техніки. Досліджено отримання економічного ефекту від впровадження нових засобів вимірювальної техніки. EN: The work is of a recommendation nature, some results can be used to calculate the replacement of measuring instruments. Investigated the economic effect of the introduction of new measuring instruments. RU: Работа носит рекомендациний характер, некоторые результаты могут быть использованы для расчета замены средств измерительной техники. Исследована получения экономического эффекта от внедрения новых средств измерительной техники.

Ситник К. В. Підвищення якості та точності вимірювання технологічних параметрів на атомній електростанції: магістерська робота / К. В. Ситник – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 91 с.

Технологічні параметри, Великі інтегральні мікросхеми, Метрологічне забезпечення, Technological parameters, Large integrated circuits, Metrological support, Технологические параметры, Большие интегральные микросхемы, Метрологическое обеспечение