Дослідження та розробка програмного забезпечення технологій блокчейну

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Об’єкт дослідження – розробка програмного забезпечення технологій блокчейну. Результати. Розроблено ігровий застосунок для браузерів з використанням технологій блокчейну Ethereum: головне меню, алгоритм бескінечної генерація ігрового рівня, смартконтракти токенів та NFT, механіка збору NFT колекцій та токенів, запуск на будь-якому веббраузері ПК. EN: The object of research is the development of software for blockchain technologies. The results. Developed game application for browsers using Ethereum blockchain technologies: main menu, game level infinite generation algorithm, token and NFT smart contracts, NFT collection and token collection mechanics, run on any PC web browser.

Лизя, Є.С «Дослідження та розробка програмного забезпечення технологій блокчейну»/ Є.С., Лизя – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 87 с.

IT-технології, блокчейн, солідіті, смарт контракти, IT technologies, blockchain, solidity, smart contracts