Конспект лекцій з теплових режимів електронної апаратури

UK: Наведено лекції з дисципліни "Тепломасообмін в радіоелектронних апаратах" EN: Lecture notes on discipline ''Thermal and mass transfer in electronic devices' RU: Приведен конспект лекций по дисциплине "Тепломассобмен в радиоэлектронных аппаратах"

Теплопередача в РЕА. Конспект лекцій з дисципліни "Тепломасообмін в радіоелектронних апаратах" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання, частина 1 / уклад.: Огренич Е. В., Поспеєва І. Є. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 76 с.

теплопередача, теплопровідність, конвекція, теплове випромінювання, тепловий опір, тепловий потік, радіатор, вентилятор, thermal transfer, thermal conductivity, convection, thermal radiation, thermal resistance, thermal flow, radiator, fan, теплопередача, теплопроводность, конвекция, тепловое излучение, тепловое сопротивление, тепловой поток, радиатор, вентилятор