Використання аналізаторів спектра для захисту інформації

UK: Розглянуті питання практичного застосування сучасних аналізаторів спектра з метою запобігання витоку інформації. EN: Questions of practical application of modern spectrum analyzers to prevent information leakage are considered. RU: Рассмотрены вопросы практического применения современных анализаторов спектра с целью предотвращения утечки информации.

Лизунов С.И. Використання аналізаторів спектра для захисту інформації // Тиждень науки-2019. Факультет радіоелектроніки та телекомунікацій. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 15–19 квітня 2019 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана. – с. 110-112. ISBN 978-617-529-223-5.

spectrum analyzer, protection of information, information leak, electromagnetic field, аналізатор спектра, захист інформації, витік інформації, електромагнітне поле, анализатор спектра, защита информации, утечка информации, электромагнитное поле