Машини та технології обробки матеріалів тиском. Тези доповідей Міжнародної науково-технічної конференції, м. Запоріжжя, 20-22 жовтня 2020 року

Authors

UK: Зібрані тези доповідей, заслуханих на Міжнародній науково-технічній конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Збірка відображає широкий спектр тематики наукових досліджень серед машин та технологій обробки матеріалів тиском Збірка розрахована на широкий загал дослідників та науковців. EN: Theses of reports, presented at the International Scientific and Technical Conference among students, teachers, scientists, young scientists and postgraduate students were collected. The collection reflects a wide range of research topics among machines and technologies for processing materials by pressure. The collection is designed for a wide range of researchers and scientists. RU: Собранные тезисы докладов, прослушанных на Международной научно-технической конференции среди студентов, преподавателей, научных работников, молодых ученых и аспирантов. Сборник отражает широкий спектр тематики научных исследований среди машин и технологий обработки материалов давлением Сборник рассчитан на широкий круг исследователей и ученых.

Машини та технології обробки матеріалів тиском. Тези доповідей Міжнародної науково-технічної конференції, м. Запоріжжя, 20-22 жовтня 2020 р. [Електронний ресурс] / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020.

штампування, видавлювання, математичне моделювання, технології виготовлення, порошкові матеріали, обладнання для обробки матеріалів тиском, stamping, extrusion, mathematical modeling, manufacturing technologies, powder materials, equipment for processing materials by pressure, штамповка, выдавливание, математическое моделирование, технологии изготовления, порошковые материалы, оборудование для обработки материалов давлением