UK: Наведені навчально-методичні рекомендації з англійської мови за темами: гіппотерапія, дельфінотерапія та охоронна діяльність для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальностей "Фізична реабілітація" та "Фізичне виховання". EN: Practice-methodical recommendations on the English language by topics: hippotherapy, dolphin therapy and bodyguarding for independent work of students of all types of education by specialities "Physical Rehabilitation" and "Physical Education" are represented. RU: Приведены учебно-методические рекомендации по английскому языку по темам: гиппотерапия, дельфинотерапия, охранная деятельность для самостоятельной работы студентов всех форм обучения по специальностям "Физическая реабилитация" и "Физическое воспитание".

Навчально-методичні рекомендації з англійської мови "Texts with Assignments: 2 Parts" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальностей 8.01020302 "Фізична реабілітація", 8.01020101 "Фізичне виховання"/ Укл.: Шейко О.С. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 18 с.

фізична реабілітація, фізичне виховання, охоронна діяльність, альтернативні методи реабілітації, дельфінотерапія, гіппотерапія, особистий охоронець, професійна підготовка, physical rehabilitation, physical education, guarding activity, alternative methods of rehabilitation, dolphin therapy, hippotherapy, body-guard, professional training, физическая реабилитация, физическое воспитание, охранная деятельность, альтернативные методы реабилитации, дельфинотерапия, гиппотерапия, телохранитель, профессиональная подготовка