UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання практичного заняття «Дослідження інженерної обстановки та можливих наслідків надзвичайних ситуацій на гідротехнічних спорудах» з дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі», «Безпека праці на підприємствах в установах і організаціях та цивільна безпека», «Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека» EN: The methodical recommendations and guidance are given for carrying out of the practical classes on «Investigation of the engineering situation and possible consequences of emergency situations on hydraulic structures» on the educational discipline of «Civil protection and labor protection in the branch», «Occupational safety at enterprises in institutions and organizations and civil safety», «Protection of the population, territories, environment and industrial safety»

Методичні вказівки до практичного заняття «Дослідження інженерної обстановки та можливих наслідків надзвичайних ситуацій на гідротехнічних спорудах» з дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі», «Безпека праці на підприємствах в установах і організаціях та цивільна безпека», «Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека» : для студентів усіх спеціальностей та форм навчання / Укл. : М. О. Журавель, С. М. Журавель, Ю. В. Якімцов – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 18 с.

аварія, гідротехнічна споруда, хвиля прориву, hydraulic engineering work, breaking wave, waterworks