Редакція наукового журналу «Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки»

UK: Розглянуто проблему екологічної енергетики як стратегічного напрямку забезпечення енергетичної безпеки. EN: The problem of ecological energy as a strategic direction of ensuring energy security is considered.

Шпатакова О., Журавель М., Слободян Н. Екологічна енергетика як стратегічний напрямок забезпечення енергетичної безпеки [Текст] / О. Шпатакова, М. Журавель, Н. Слободян. // Науковий журнал «Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки», 2024. – № 2(328). – С. 425-433.

екологічна енергетика, енергетична безпека, відновлювані джерела енергії, energy security, energy security, renewable energy sources, sustainable development