Бакалаврська робота на тему «Розроблення застосунку для визначення пацієнтів лікувальних закладів на відео»

UK: Об’єкт дослідження – процес роспізнавання людей у відеопотоці. Мета роботи – створення застосунку для контролю відвідуваності пацієнтів, медичного персоналу та охорони безпеки у лікувальних закладах. Результати. Розроблено та реалізовано модель з використанням згорткових нейроних мереж для розпізнавання та класифікації людей отриманих з відеопотоку. EN: The object of study - the process of recognizing people in the video stream. The purpose of the work is to create an application for controlling the probability of people, medical staff and security in medical institutions. Results. A model was developed and implemented using smoothed neural networks for recognition and classification of people obtained from the video stream.

Безугла А.М. «Розроблення застосунку для визначення пацієнтів лікувальних закладів на відео»/ А.М. Безугла – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2021 – 47 с.

згорткові нейроні мережі, розпізнавання зображень, пацієнт, мєдичний персонал, convolved neural networks, image recognition, patient, medical staff