Нечітка логіка в системах автоматичного керування електроприводами

UK: Зроблено огляд переваг та недоліків систем автоматичного керування електроприводами з використанням нечіткої логіки. EN: An overview of the advantages and disadvantages of automatic control systems for electric drives using fuzzy logic. RU: Сделан обзор преимуществ и недостатков систем автоматического управления электроприводами с использованием нечеткой логики.

Назарова, О.С. Нечітка логіка в системах автоматичного керування електроприводами / О.С. Назарова, А.В. Тихомирова // Тиждень науки-21 Електротехнічний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Запоріжжя, 19–23 квітня 2021 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – С. 138-141.

electric drive, computer modeling, control system, fuzzy logic, електропривод, комп'ютерне моделювання, система керування, нечітка логіка, электропривод, компьютерное моделирование, система управления, нечеткая логика