Захист від витоку інформації по каналам високочастотних випромінювань

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

UK: Розглянуті питання практичного запобігання витоку інформації по каналах високочастотних випромінювань. EN: The issues of practical prevention of information leakage through high-frequency radiation channels are considered. RU: Рассмотрены вопросы практического предотвращения утечки информации по каналам высокочастотных излучений.

Лизунов С.И. Захист від витоку інформації по каналам високочастотних випромінювань // Використання сучасних інформаційних технологій в діяльності національної поліції України: матеріали Всеукраїнського науково-практичного семінару (28 листопада 2019 р., м. Дніпро). – Дніпро: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, 2019. – с. 36-38.

high frequency radiation, active way, passive way, високочастотне випромінювання, активний спосіб, пасивний спосіб, высокочастотное излучение, активный способ, пассивный способ