UK: Наведено методи спектрального аналізу сигналів і лінійних кіл із застосуванням прикладного пакету математичного моделювання MathCAD. EN: Methods for spectral analysis of signals and linear circuits using the applied mathematical modeling package MathCAD are presented.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи теорії кіл, сигналів та процесів в електроніці» на тему «Спектральний аналіз сигналів i лінійних кіл» для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека» усіх форм навчання / Укл.: Л.М. Карпуков, Т. О. Жорж. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 55 с.

спектральний аналіз, пряме та зворотне перетворення Фур'є, гармоніки спектру, spectral analysis, direct and inverse Fourier transforms, spectrum harmonics