UK: Пропоновані методичні вказівки були розроблені спеціально для студентів 4 курсу спеціальності (035) Філологія, які продовжують опановувати курс «Практика перекладу з основної іноземної мови». EN: The proposed methodological recommendations have been developed specifically for the fourth-year students majoring in Philology (035) who continue to study the course "Practice of Translation from the Main Foreign Language".

Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Практика перекладу з основної іноземної мови» (Economics) для студентів 4 курсу спеціальності (035) Філологія. / Укл.: Лещенко Г.А., Лут К.А. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2023. 28 с.

Economics, Translation practice, Cryptocurrency, Online banking, економіка, практика перекладу, криптовадюта, онлайн банкінг