Самостійна письмова контрольна робота за матеріалами змістовного модуля – «Охорона праці в галузі», дисципліни «Цивільний захист та охорона праці в галузі» для студентів транспортного факультету, спеціальності 133– «Колісні та гусеничні транспортні засоби», заочної форми навчання

UK: Наведені методичні рекомендації, вказівки і контрольні завдання до самостійної письмової контрольної роботи за матеріалами змістовного модуля – «Охорона праці в галузі», дисципліни «Цивільний захист та охорона праці в галузі» EN: The given methodological recommendations, instructions and control tasks for independent written control work based on the materials of the content module – «Occupational Safety and health in the sector », discipline «Civil Protection and Occupational Safety and health in the sector» RU: Приведенные методические рекомендации, указания и контрольные задания для самостоятельной письменной контрольной работы по материалам содержательного модуля – «Охрана труда в отрасли», дисциплины «Гражданская защита и охрана труда в отрасли»

Методичні вказівки і контрольні завдання до самостійної письмової контрольної роботи за матеріалами змістовного модуля – «Охорона праці в галузі», дисципліни «Цивільний захист та охорона праці в галузі» : для студентів транспортного факультету, спеціальності 133– «Колісні та гусеничні транспортні засоби», заочної форми навчання / Укл. : М. І. Лазуткін – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 25 с.

контрольна робота, охорона праці, гігієна праці, control work, Occupational Safety and health, occupational hygiene, контрольная работа, охрана труда, гигиена труда