Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Організація баз даних” частина V

UK: Наведені методичні вказівки до виконання лабораторної роботи 6 “Робота з Субд Mysql з використанням графічної оболонки HEIDISQL” з дисципліни "Організація баз даних". EN: Methodical instructions for performing laboratory work 6 ”Working with the DBMS Mysql using the HEIDISQL graphical shell” on the discipline "Database organization" are given RU: Приведены методические указания к выполнению лабораторной работы 6 “Работа с СУБД Mysql в среде графической оболочки HEIDISQL” по дисциплине "Организация баз данных".

Методичні вказівки виконання лабораторних робіт з дисципліни “Організація баз даних” для студентів спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія” усіх форм навчання частина V / уклад.: Т. О. Паромова, - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019 – 14 с.

створення бази даних у середовищі heidisql, створення запитів у середовищі heidisql, зазначення типів даних атрибутів, створення вкладених запитів у середовищі heidisql, database creation in using the heidisql graphical shell, create sql queries using the heidisql graphical shell, specify the attribute data types, create subqueries using the heidisql graphical shell, создание базы данных в среде heidisql, создание запросов в среде heidisql, задание типов данных атрибутов, сздание вложенных запросов в среде heidisql