UK: Сьогодні соціальна робота в Україні перебуває в орбіті децентралізації та демократизації суспільно-державних відносин, а джерелом оновлення має стати заклад вищої освіти, який за допомогою соціального партнерства здатен змінити статус майбутнього соціального працівника. Метою оглядово-методичної статті є дослідження соціального партнерства як інструменту підготовки соціального працівника у закладі вищої освіти. У ході дослідження використовується аналіз навчально-методичних практик розвитку професійної діяльності соціального працівника на основі соціального діалогу у закладах вищої освіти. EN: Today, social work in Ukraine is in the orbit of decentralization and democratization of public-state relations, and the source of renewal should be a higher education institution that, with the help of social partnership, is able to change the status of the future social worker. The purpose of the review-methodical article is to study social partnership as a tool for training a social worker in a higher education institution. In the course of the study, an analysis of educational and methodological practices of the development of the professional activity of a social worker based on social dialogue in institutions of higher education is used.

Кузьміна М. О., Масюк О. П., Кузьмін В. В., Мєщан І. В. Соціальне партнерство як інструмент підготовки соціального працівника у закладі вищої освіти. Науковий журнал Хортицької національної академії. (Серія: Педагогіка. Соціальна робота) : наук. журн. / [редкол. : В. В. Нечипоренко (голов. ред.) та ін..]. Запоріжжя : Вид-во комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, 2021. Вип. 2(5). С. 168–176. DОІ : https://doi.org/10.51706/2707-3076-2021-5-18 https://journal.khnnra.edu.ua/index.php/njKhNA/article/view/139

Social Worker, social partnership, social dialogue, social dialogue, соціальний працівник, соціальне партнерство, соціальний діалог, силабус