UK: Методичні вказівки призначені для студентів II курсу спеціальності 035 «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» всіх форм навчання. Студентам пропонуються питання, які потребують самостійного опрацювання для подальшого обговорення на семінарських заняттях. Окрім цього, поряд із питаннями на семінари подано різні завдання практичного характеру, виконання яких передбачає глибше ознайомлення з темою. EN: The methodological recommendations are intended for second-year students majoring in 035 “Philology (Germanic Languages and Literatures (translation included))”. Students are offered lists of questions which require self-guided study for further discussion at seminars. In addition, along with the questions for seminars there are practical exercises that can assist students in deeper understanding of the topics. RU: Методические указания предназначены для студентов II курса специальности 035 «Филология (германские языки и литературы (перевод включительно))» всех форм обучения. Студентам предлагаются вопросы, которые требуют самостоятельного изучения для последующего обсуждения на семинарских занятиях. Кроме этого, параллельно с вопросами на семинары идут разные задания практического характера, выполнение которых предусматривает более глубокое ознакомление с темой.

Методичні вказівки до семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Мова науково-технічної комунікації» для студентів ІІ курсу спеціальності 035 «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» всіх форм навчання / уклад.: А. Б. Підгорна. Запоріжжя : НУЗП, 2019. - 34 с.

communication, science and technology, language, комунікація, наука та техніка, мова, коммуникация, наука и техника, язык