Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі» (м. Запоріжжя, 14–15 травня 2024 р.)

UK: У збірнику розміщено матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі», яка відбулася 14–15 травня 2024 року. Коло обговорених проблем: стратегічні напрямки розвитку теорії та практики соціальної роботи, питання соціальної політики в світі та Україні, теоретико-методологічні і прикладні проблеми сучасної журналістики, проблеми та перспективи психологічної науки в Україні. Для науковців, викладачів закладів вищої освіти, а також аспірантів і студентів соціально-гуманітарних факультетів. EN: The collection contains the materials of the 5th All-Ukrainian Scientific and Practical Conference "Society and Personality in Modern Communication Discourse", which took place on May 14-15, 2024. The range of problems discussed: strategic directions for the development of the theory and practice of social work, issues of social policy in the world and Ukraine, theoretical-methodological and applied problems of modern journalism, problems and prospects of psychological science in Ukraine. For scientists, teachers of higher education institutions, as well as postgraduate students and students of social and humanitarian faculties.

Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі» (м. Запоріжжя, 14–15 травня 2024р.) / редкол. : В.Л. Погребна, Н.В. Островська, С.С. Щербина, В.О. Коваль та ін. [Електронний ресурс] Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2024. 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. Назва з тит. екрана. – 374 с.

journalism, psychology, social work, журналістика, психологія, соціальна робота