Конспект лекцій з автоматизації проектування

UK: Наведено лекції з дисциплін "Комп'ютерна графіка", "Комплексно-графічні системи конструкторської підготовки виробництва" EN: Lectures on the disciplines "Computer Graphics", "Complex graphic systems for design preparation of production" RU: Приведены лекции по дисциплинам "Компьютерная графика", "Комплексно-графические системы конструкторской подготовки производства"

Конспект лекцій з дисциплін: "Комп'ютерна графіка" для студентів спеціальностей 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», 172 «Телекомунікації та радіотехніка»; "Комплексно-графічні системи конструкторської підготовки виробництва" для студентів спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» для усіх форм навчання / Уклад.: Поспеєва І.Є. – Запоріжжя: НУЗП, 2021. – 98 с.

САПР, комп'ютерне моделювання, векторна графіка, графічний примітив, CAD, computer modelling, vector graphics, graphic primitive, САПР, компьютерное моделирование, векторная графика, графический примитив