Методологія студентоцентрованого викладання в закладах вищої освіти

UK: Сьогодні в закладах вищої освіти значна увага приділяється студентоцентрованому навчанню, викладанню та оцінюванню. Студентоцентроване навчання є одним із дієвих інструментів формування м’яких навичок в здобувачів освіти, а також розвитку здатності використовувати теоретичні знання з навчальних дисциплін при вирішенні практичних завдань. EN: Today, in higher education institutions, much attention is paid to student-centered teaching, learning and assessment. Student-centered learning is one of the effective tools for developing soft skills in students, as well as developing the ability to use theoretical knowledge of academic disciplines in solving practical problems.. RU: Сегодня в заведениях высшего образования большое внимание уделяется студентоцентрированному обучению, преподаванию и оциванию. Студентоцентрированное обучение является одним из действенных инструментов формирования мягких навыков у соискателей образования, а также развития способности использовать теоретические знания по учебным дисциплинам при решении практических задач.

Скуйбіда О.Л. Методологія студентоцентрованого викладання в закладах вищої освіти / О.Л. Скуйбіда // Інтеграція освіти, науки та бізнесу в сучасному середовищі: зимові диспути: тези доп. I Міжнар. наук.-практ.інтернет-конф. (Дніпро, 6-7 лютого 2020 р.). – Дніпро, 2020. – Т.3. – С.214-217.

Quality of education, Student-centered learning, Educational environment, Educational environment, Якість освіти, Студентоцентроване навчання, Компетентність, Качество образования, Студентоцентрированное обучение, Образовательная среда