Принципи досягнення розуміння при викладанні вищої математики

UK: Розглядаються питання, пов’язані із застосуванням інформаційних технологій при викладанні вищої математики в технічному виші іноземною (англійською) мовою. Детально розглянуті принципи досягнення розуміння матеріалу, що вивчається EN: The work deals with issues related to the use of information technologies in teaching higher mathematics in a technical university in a foreign (English) language. Principles of achieving comprehension of the studied material are considered in detail.

Сніжко, Н.В. Принципи досягнення розуміння при викладанні вищої математики [Електронний ресурс] / Н.В.Сніжко // Тиждень науки-2023. Машинобудівний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 24–28 квітня 2023 р. [Електронний ресурс] / Редколегія :Вадим Шаломєєв (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. – С. 168 – 170. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

вища математика, іноземна мова, іншомовна освіта, білінгвальна освіта, higher mathematics, foreign language, foreign language education, bilingual education