Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення. Збірник тез доповідей міжнародної науково-практичної конференції, м. Запоріжжя, 25–26 травня 2023 року

Authors

UK: Зібрані тези доповідей, заслуханих на міжнародній науково-практичній конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Збірка відображає широкий спектр тематики наукових досліджень, які проводяться у Національному університеті «Запорізька політехніка». Збірка розрахована на широкий загал дослідників та науковців. EN: Collected abstracts of reports heard at an international scientific and practical conference among students, teachers, scientists, young scientists and postgraduate students. The collection reflects a wide range of topics of scientific research conducted at Zaporizhia Polytechnic National University. The collection is intended for a wide range of researchers and scientists.

Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення. Тези доповідей міжнародної науково-практичної конференції, Запоріжжя, 25–26 травня 2023 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 1 електрон. опт. диск (СD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

recovery, supply, management, administration, відновлення, забезпечення, управління, адміністрування