Галузева термінографія як регулятор наукової комунікації

Національний університет водного господарства та природокористування

UK: Автор аналізує сферу фіксації наукової термінології з позицій теоретико-методологічних засад сучасного термінознавства, обґрунтовує перспективи навчальної термінографії в умовах Болонського процесу та детермінує принципами сучасної лінгводидактики лексичні посібники словникового типу для регуляції наукової комунікації. EN: The author analyzes the area of fixing of scientific terminology from a position of theoretical and methodological background of modern terminology studies, proves prospects of an educational terminography in the conditions of the Bologna Process and determines the principles of modern linguodidactics study guide of vocabulary type for regulation of academic communication. RU: Автор анализирует сферу фиксации научной терминологии с позиций теоретико-методологических основ современного терминоведения, обосновывает перспективы учебной терминографии в условиях Болонского процесса и детерминирует принципами современной лингводидактики лексические пособия словарного типа для регуляции научной коммуникации.

1. Онуфрієнко Г.С. Галузева термінографія як регулятор наукової комунікації [Текст] Г.С. Онуфрієнко / Наукова термінологія нового століття: теоретичні і прикладні виміри : матеріали Міжнародної наукової конференції (Рівне, 15-16 вересня 2016 року) / [відп. ред. Л. Малевич]. – Рівне : НУВГП, 2016. – С. 165-169.

term, terminology, educational terminography, academic communication, термін, термінологія, навчальна термінографія, наукова комунікація, термин, терминология, учебная терминография, научная коммуникация