UK: Представлено короткий зміст лекційного матеріалу за темою «Кінематика твердого тіла», приклади розв’язання задач за цією темою та завдання для виконання розрахунково-графічних завдань з дисципліни «Технічна механіка». EN: A summary of the lecture material on the topic “Solid Body Kinematics” is presented. Examples of solving problems on this topic and Graphic tasks in the discipline “Technical Mechanics”

Методичні вказівки і завдання до практичних робіт з курсу «Технічна механіка» для студентів денної форми навчання спеціальностей 141-3 «Електричні машини та апарати»; 141-4 «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»; 141-6 «Електричні та електронні апарати» /Укл.: А.Д.Фурсіна, В.Г.Шевченко, С.Ю.Кружнова,- Запоріжжя: НУЗП, 2023. – 19 с.

Технічна механіка, кінематика точки, кінематика твердого тіла, кутова швидкість, аpplied mechaniсs, kinematics of a point, rigid body kinematics, rigid body kinematics