Детермінанти розвитку новітніх форм міжнародного бізнесу

UK: В магістерській роботі досліджено теоретичні основи форм міжнародного бізнесу. Проаналізовано детермінанти розвитку новітніх форм міжнародного бізнесу. Розкрито особливості та перспективи розвитку новітніх форм міжнародного бізнесу в Україні EN: Master thesis examines the theoretical foundations of forms of international business. The determinants of the development of international business up-to-date forms are analyzed. The peculiarities and prospects of development of international business up-to-date forms in Ukraine are revealed RU: В магистерской работе исследованы теоретические основы форм международного бизнеса. Проанализированы детерминанты развития новых форм международного бизнеса. Раскрыты особенности и перспективы развития новых форм международного бизнеса в Украине.

Третьякова К. О. Детермінанти розвитку новітніх форм міжнародного бізнесу : кваліфікаційна дипломна магістерська робота за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» / К. О. Третьякова - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 132 c.

determinants, development, business, new forms of international business, globalization, 6i-analysis, innovation, intelligence, investment, детермінанти, розвиток, бізнес, новітні форми міжнародного бізнесу, глобалізація, 6і-аналіз, інновації, інтелект, інвестиції, детерминанты, развитие, бизнес, новые формы международного бизнеса, глобализация, 6и-анализ, инновации, интеллект, инвестиции