Магістерська робота на тему «Дослідження та програмна реалізація методу визначення порядку еліптичної кривої»

UK: В роботі розглянуті радичні алгоритми Сато, AGM, SST та MSST. Розроблено програмну реалізацію алгоритму Сато для обчислення порядку еліптичної кривої в спеціалізованому математичному пакеті та обчислено тестовий приклад. EN: In this paper we consider the rational algorithms of Sato, AGM, SST and MSST. A software implementation of the Sato algorithm for calculating the order of an elliptic curve in a specialized mathematical package was developed and a test case was calculated. RU: В работе рассмотрены радични алгоритмы Сато, AGM, SST и MSST. Разработан программную реализацию алгоритма Сато для вычисления порядка эллиптической кривой в специализированном математическом пакете и вычислено тестовый пример.

Морозовський І. В. Дослідження та програмна реалізація методу визначення порядку еліптичної кривої : магістерська робота / І. В. Морозовський – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 71 с.

еліптична крива, порядок, підняття еліптичної кривої, Р-адичні числа, алгоритм Сато, elliptical curve, order, elevation of the elliptic curve, R-adic numbers, algorithm Sato, эллиптическая кривая, порядок, поднятие эллиптической кривой, Р-адичние числа, алгоритм Сато