Самостійна робота студентів при вивченні дисципліни „Основи мікропроцесорної техніки ”

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки для самостійної роботи студентами всіх форм навчання при вивченні дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» EN: The methodical recommendations and instructions for self-study by students at study of discipline “Basis of microprocessor technics” RU: Приведены методические рекомендации и указания для самостоятеьной работы студентами всех форм обучения при изучении дисциплины «Основы микропроцессорной техники»

Методичні вказівки для самостійної роботи студентами всіх форм навчання при вивченні дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для підготовки бакалаврів напряму 050702 «Електромеханіка» спеціальностей 8.05070201 «Електричні машини та апарати» зі спеціалізацією «Електричні апарати» та 8.05070207 «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» / уклад.: Л. Б. Жорняк, В. І. Осинська. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 46 c.

арифметичні та логічні основи МП техніки, елементна база мікропроцесорів, архітектура мікропроцесорів, система команд мікропроцесора, архітектура процесорного вузла, побудова мікропроцесорної системи, arithmetical and logical basis of microprocessor technics, devices of microprocessors, architecture off microprocessors, design of microprocessor system, арифметические и логические основы МП техники, элементная база микропроцессоров, архитектура микропроцессоров, система команд микропроцессора, архитектура процессорного узла, построение микропроцессорной системы