Методичні вказівки до лабораторного заняття з дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі»

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторного заняття з дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі» EN: Methodical recommendations and guidelines for the laboratory work on the discipline “Civil defense and occupational safety in branch” are given RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторного занятия по дисциплине «Гражданская защита и охрана труда в отрасли»

Методичні вказівки до лабораторного заняття «Визначення типу технічних систем для нормалізації параметрів повітряного середовища» з дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі» : для студентів усіх спеціальностей та форм навчання. / Укл. : О.Л. Скуйбіда – Запоріжжя : Каф. ОП і НС. НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 26 с.

мікроклімат, температура, вологість, швидкість руху повітря, шкідлива речовина, гранично-допустима концентрація, microclimate, temperature, humidity, air velocity, hazardous substance, maximum permissible limit, микроклимат, температура, влажность, скорость движения воздуха, вредное вещество, предельно-допустимая концентрация, пыль