Аналіз компоновок та розробка установки для плазменої різки

UK: У роботі міститься аналіз плазморіжучих установок, їх компоновок та робочих вузлів. Описаний принцип роботи плазмотрона, вплив параметрів сопла та робочого середовище на процес обробки. Вибір оптимальних робочих органів. Конструювання плазменої установки за допомогою програмного забезпечення SOLIDWORKS. EN: The notes contains an analysis of plasma cutting machines, their layouts and working units. The principle of operation of the plasmotron, the influence of the parameters of the nozzle and the working environment on the processing. Selection of optimal working bodies. Designing a plasma cutting unit, using SOLIDWORKS software. RU: В работе содержится анализ плазморежущих установок, их компоновок и рабочих узлов. Описанный принцип работы плазмотрона, влияние параметров сопла и рабочей среды на процесс обработки. Выбор оптимальных рабочих органов. Конструирование плазменной установки с помощью программного обеспечения SOLIDWORKS.

Корнієнко, М.В Аналіз компоновок та розробка установки для плазменої різки: магістерська робота /М.В. Корнієнко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 93 с.

Плазмотрон, Джерело живлення, Вузол, Plasmotron, Power source, Node, Плазмотрон, Источник питания, Узел