Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека

UK: Показано міжнародні стандарти та законодавчі норми України у сфері охорони праці, аналіз потенційних небезпек, методи захисту від виробничих чинників, забезпечення безпеки на робочих місцях. Надано особливості умов праці при роботі з ПЕОМ, електробезпека, пожежна безпека. EN: International standards and legislative norms of Ukraine in the field of labor protection, analysis of potential hazards, methods of protection against production factors, ensuring safety at workplaces are shown. Features of working conditions when working with personal computers, electrical safety, fire safety are provided.

Коробко.О. В. Виробнича безпека. Конспект лекцій з дисципліни «Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека», для студентів факультету радіоелектроніки і телекомунікацій усіх спеціальностей і форм навчання. / Укл. : О. В. Коробко. – Запоріжжя : Каф. ОП і НС, НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 45 с.

production factor, Occupational Health, normative acts, normative acts, виробничий чинник, охорона праці, нормативні акти, комп’ютер