Навчальний посібник з дисципліни «Електронні системи керування транспортними засобами».

UK: Навчальний посібник призначений для формування знань про будову та принцип дії приладів і електронних блоків електронних систем механічних транспортних засобів, про ознаки їх несправностей та способи усунення. Набуття вмінь здійснювати перевірку технічного стану, пошук несправностей окремих елементів електронних систем механічних транспортних засобів. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The training manual is intended to provide knowledge of the structure and operation of devices and electronic units of electronic systems of motor vehicles, signs of faults and methods of their elimination. To acquire the ability to check the technical condition, troubleshooting of individual elements of the electronic systems of motor vehicles. This manual is intended for students studying in the field of mechanical engineering. RU: Учебное пособие предназначено для формирования знаний об устройстве и принципе действия приборов и электронных блоков электронных систем механических транспортных средств, о признаках их неисправностей и способах устранения. Получения умений осуществлять проверку технического состояния, поиска неисправностей отдельных элементов электронных систем механических транспортных средств. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Електронні системи керування транспортними засобами : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 556 с.

Автомобільне електрообладнання, Електронні системи, CAN шина, Automotive electrics, Electronic systems, CAN bus, Автомобильное электрооборудование, Электронные системы, CAN шина