UK: Останніми роками в Україні значно зростає кількість людей з вадами фізичного розвитку, яким складно адаптуватися до умов життя в сучасному суспільстві. Сучасний стан нашого суспільства вимагає гуманізації всіх аспектів його життя. У зв`язку з цим особлива увага повинна бути приділена особам, що мають недоліки розумового і фізичного розвитку. EN: In recent years, the number of people with physical disabilities, who find it difficult to adapt to living conditions in modern society, has been growing significantly in Ukraine. The current state of our society requires the humanization of all aspects of its life. In this regard, special attention should be paid to persons with mental and physical disabilities.

Кошура А. В. Переваги і виклики розвитку адаптивної фізичної культури в університетському середовищі. Фізична культура і спорт: традиції, досвід, інновації : Матеріали II Всеукр. науково-практ. конф., м. Запоріжжя, 14 березня 2024 р. – Запоріжжя, 2024. – С. 189–192.

Adaptive physical culture, Corrective motor exercises for students, Students, Адаптивна фізична культура, Корекційно-рухові вправи для студентів, Студенти