UK: Актуальність робототехніки набирає популярність у сучасному світі. Тому виникла необхідність у створені робота маніпулятора з простою конструкцією і багатою функціональністю. EN: The relevance of robotics is gaining popularity in the modern world. Therefore, there was a need to create a manipulator with a simple design and rich functionality. RU: Актуальность робототехники набирает популярность в современном мире. Поэтому возникла необходимость в создании работа манипулятора с простой конструкцией и богатой функциональностью.

Карамов В. М. Проектування конструкції та виготовлення макету інтерактивної руки (комплексна тема): бакалаврська робота / В. М. Карамов – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 51 с.

ардуіно, сервопривід, датчик вигину, пла, arduino, servo, bend sensor, pla, ардуино, сервопривод, дачтик изгиба