Поліпшення умов праці студентів при використанні комп’ютерної техніки

UK: Розглянуто санітарні та ергономічні норми і вимоги при використанні комп'ютерної техніки на підприємствах, а також норми і вимоги з охорони праці при роботі з комп'ютерною технікою та обладнанням. EN: Considered sanitary and ergonomic standards and requirements for the use of computer technology at enterprises, as well as standards and requirements for labor protection when working with computer technology and equipment. RU: Рассмотрены санитарные и эргономические нормы и требования при использовании компьютерной техники на предприятиях, а также нормы и требования по охране труда при работе с компьютерной техникой и оборудованием.

Журавель М. О., Лазуткін М. І., Журавель С. М., Косяков О. А. Поліпшення умов праці студентів при використанні комп’ютерної техніки [Електронний ресурс]. / Тиждень науки-2021. ФБАД. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 19-23 квітня 2021 р. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.). – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – С. 143-145.

розвиток, стан виробництва, господарська діяльність, комп'ютерна техніка, development, state of production, economic activity, computer equipment, развитие, состояние производства, хозяйственная деятельность, компьютерная техника