UK: Виконали топологічну оптимізацію деталі «кронштейн» EN: Performed topological optimization of the "bracket" part RU: Выполнили топологическую оптимизацию детали «кронштейн»

Жученко Г.Г. Особливості топологічної оптимізації у адитивному виробництві за допомогою спеціального програмного забезпечення : магістерська робота / Жученко Г.Г. Запоріжжя : Національний університет «Запорізька політехніка», 2019. – 117 c.

проектування, топологічна оптимізація, адитивні технології, модель, конструкція, engineering, topology optimization, additive manufacturing, model, construction, проектирование, топологическая оптимизация, аддитивное производство, модель, конструкция