Запорізька державна інженерна академія

UK: Розглянуті теоретичні питання і приведені результати розробки ресурсозберігаючих технологій виробництва тугоплавких легуючих сплавів з одночасною утилізацією відходів. Відображені напрями вдосконалення ресурсозберігаючих технологій отримання легуючих матеріалів з якісно новими властивостями як з рудних концентратів, так і при утилізації тугоплавких елементів з техногенних відходів. Монографія призначена для інженерно-технічних працівників, студентів і аспірантів, які зайняті дослідженнями і виробництвом легуючих матеріалів. EN: Theoretical questions are considered and results of working out resource-saving production technologies of high-melting doping alloys with simultaneous recycling are reduced Waste. Perfecting directions resource-savingtechniques of deriving of doping materials with qualitatively new properties both from ore concentrates are reflected, and at recycling of high-melting elements from a technogenic waste. The monography is intended for technical officers, students аnd post-graduate students who are occupied by probes and manufacture of doping materials. RU: Рассмотрены теоретические вопросы и приведены результаты разработки ресурсосберегающих технологий производства тугоплавких легирующих сплавов с одновременной утилизацией отходов. Отражены направления совершенствования ресурсосберегающих технологий получения легирующих материалов с качественно новыми свойствами как из рудных концентратов, так и при утилизации тугоплавких элементов из техногенных отходов. Монография предназначена для инженерно-технических работников, студентов и аспирантов, которые заняты исследованиями и производством легирующих материалов.

Григорьев С. М. Физико-химические основы получения металлизированных металлокомпозиций на основе молибдена, вольфрама, хрома и ниобия: Монография / С. М. Григорьев, І.Ф. Червоний, А. С. Петрищев, А. М. Ковалёв. – Запорожье: Запорожская государственная инженерная академия, 2014. – 282 с.

техногенні відходи, утилізація, рафінувальна плавка, вигар, фазовий склад, мікроструктура, легування, ступінь засвоєння, а technogenic waste, recycling, a refining fusion, a burning loss, phase composition, a microstructure, doping, mastering degree, техногенные отходы, утилизация, рафинировочная плавка, угар, фазовый состав, микроструктура, легирование, степень усвоения